Ana SayfaHakkımızda

  Hakkımızda

  Borusan Next, Borusan Otomotiv Grubu'nun tek çatı altında çoklu marka ve çoklu kanal stratejisi vizyonu doğrultusunda oluşturulan bir ikinci el araba platformudur.

  Bu platform kendi lokasyonlarında, teknoloji, güven, hız ve premium müşteri deneyimi odaklı bir yaklaşım ile ikinci el araba alım, satım, takas ve iş ortakları vasıtasıyla finansman ve sigorta çözümleri sunmaktadır.

  Borusan Next, müşterilere teknolojiyle desteklenen çoklu kanal ile hızlı, güvenilir ve etkileşimli bir alışveriş deneyimi sunarak Borusan Güvencesi ile müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı amaçlar.

  Borusan Next Platformu;

  Her marka, model ve yaşta 2. el araba satış süreçlerinde, satılan her araba için detaylı kontrolleri gerçekleştirir, devir ve ruhsat işlemlerini takip eder, takas hizmetinde ise ekspertiz ve detaylı kontroller sonucu müşterilere en optimum fiyatı sunar.

  Satış hizmetine ek olarak müşterilere en uygun ödeme koşullarını sunmak adına uzman finansman destek ekibiyle işbirliği yapar.

  Borusan Next, müşteriyi merkezine alarak müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak amacıyla haftanın 7 günü boyunca kesintisiz hizmet sunmaktadır. Uzman kadromuz, müşteri odaklılığı ve sorunsuz bir deneyim sağlama konusundaki kararlılığımızla her gün müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı ve etkili bir şekilde yanıt vermektedir.